home
18. avgust 2019, nedelja
files/other/2019.01.25.22.02.24_5c4b79601f6b8_brook_resized.jpg

Arhiva predstava

(Jedno) sa drugim
(Jedno) sa drugim
Bernard Slade - Brešćanski B.R.:
200 godina
200 godina
Adieu Bandi
Adieu Bandi
Kalmar - Ralbovski - Kovač Nemeš - Brešćanski
Amadeus
Amadeus
Peter Šafer
Amadeus
Amadeus
Ana Edeš
Ana Edeš
Kata Đarmati
Aska i vuk
Aska i vuk
Ivo Andrić - Tibor Zalan - Geza Kučera ml.
Avanture Pikasa
Avanture Pikasa
Hans Alfredson - Tage Danielson
Bdioci
Bdioci
Robert Lenard
Bokternica polazi
Bokternica polazi
Šandor Rideg - Peter Timar
Camino Real
Camino Real
Tenesi Vilijems
Čarlijeva tetka
Čarlijeva tetka
Brendon Tomas
Čaroila kostima
Čaroila kostima
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište
Čitajuće pozorište - Bdioci
Čitajuće pozorište - Bdioci
Robert Lenard
Čitajuće pozorište - Daće
Čitajuće pozorište - Daće
Čitajuće pozorište - Dželat se vraća kući
Čitajuće pozorište - Dželat se vraća kući
Katalin Barat
Čitajuće pozorište - Encijan
Čitajuće pozorište - Encijan
Čitajuće Pozorište - Happy Hours
Čitajuće Pozorište - Happy Hours
Kata Đarmati
Čitajuće pozorište - Nasledstvo iz Sevije
Čitajuće pozorište - Nasledstvo iz Sevije
Bela Segedi-Sabo
Čitalačko pozorište - Gorka mržnja
Čitalačko pozorište - Gorka mržnja
Brešćanski B.R.
Čitalačko pozorište - Rikverc
Čitalačko pozorište - Rikverc
Ištvan Kerekđarto
Čitalačko pozorište - Tetovaža
Čitalačko pozorište - Tetovaža
Robert Lenard
Crne kraljice
Crne kraljice
Ana Đorđević , m.v.
Crne kraljice - otvorena generalna proba
Crne kraljice - otvorena generalna proba
Ana Đorđević
Crveno
Crveno
Brešćanski B.R.
Čtajuće Pozorište - Grede
Čtajuće Pozorište - Grede
Erne Verebeš
Dnevnik jedne umobolne žene
Dnevnik jedne umobolne žene
Čat - Brešćanski - Demeter
Drame
Drame
Ekvus
Ekvus
Peter Šafer
Europeana
Europeana
Patrik Ožednik
Europeana - Otvorena generalna proba
Europeana - Otvorena generalna proba
Patrik Ožednik
Fajront
Fajront
Mezei - Palfi - Seke - Brešćanski
Gala Veča Patakijevog Prstena
Gala Veča Patakijevog Prstena
Gala veče Patakijevog Prstena
Gala veče Patakijevog Prstena
Gala veče Patakijevog prstena
Gala veče Patakijevog prstena
Gala veče Patakijevog prstena
Gala veče Patakijevog prstena
Gala veče Patakijevog Prstena (2018)
Gala veče Patakijevog Prstena (2018)
Gala veče povodom završetka sezone
Gala veče povodom završetka sezone
Gala veče X. Patakijevog Prstena
Gala veče X. Patakijevog Prstena
Gala veče XI. Patakijevog Prstena
Gala veče XI. Patakijevog Prstena
Guppi
Guppi
Vaszilij Szigarjev
Imate li nešto da prijavite?
Imate li nešto da prijavite?
Đerđ Serbhorvat
Jedva luda stvara sto
Jedva luda stvara sto
Kamp
Kamp
Janoš Haj
Kičma
Kičma
Ingrid Lausund
Kralj Ibi
Kralj Ibi
Alfred Žari
Kreon
Kreon
A. Barat - T. Hajdu - E. Mačai - Č. Pamer
Kuća boja
Kuća boja
Kući
Kući
Ljudmila Razumovska
Kupido
Kupido
Ištvan Tašnadi
Lakej Hipolit
Lakej Hipolit
Zagon - Noti - Ajzeman
Ljudi, događaji
Ljudi, događaji
Makbet
Makbet
Šekspir
Mali Geza
Mali Geza
Janoš Haj
Marlene
Marlene
Mindsenti
Mindsenti
Žolt Požgai
Minhauzen na Ostrvu Sira
Minhauzen na Ostrvu Sira
R.B. Brešćanski
Miška Magnat
Miška Magnat
Albert Sirmai – Karolj Bakonji – Andor Gabor
Murlin Murlo
Murlin Murlo
Nikolaj Koljada
Na moru nema blata
Na moru nema blata
Brešćanski B.R.
Na ritu
Na ritu
Matei Višniec - Kata Đarmati
Nora
Nora
Henrik Ibsen
NPNKN LXX.
NPNKN LXX.
Okrugli sto
Okrugli sto
Okrugli sto
Okrugli sto
Opasne veze
Opasne veze
Čaba Kiš
Osam žena
Osam žena
Robert Tomas
Osam žena - na neobičan način
Osam žena - na neobičan način
Robert Tomas
Party in dö beton pool
Party in dö beton pool
Ples ludaka
Ples ludaka
Lev Birinskij
Razbojnici
Razbojnici
Fridrih Šiler
Rugoba
Rugoba
Marius fon Majenburg
Safe House
Safe House
Mezei - Palfi - Seke - Brešćanski
Skica
Skica
Skica - koncert
Skica - koncert
Smrt nije bicikl (da ti ga ukradu)
Smrt nije bicikl (da ti ga ukradu)
Biljana Srbljanović
Smrt trgovačkog putnika
Smrt trgovačkog putnika
Artur Miler
Svečani program povodom završetka pozorišne sezone 2015/2016
Svečani program povodom završetka pozorišne sezone 2015/2016
Színházünnep - Pozorišni jubilej
Színházünnep - Pozorišni jubilej
Talas
Talas
Tužna je nedelja
Tužna je nedelja
Peter Miler - Reže Šereš
Veče Patakijevog Prstena
Veče Patakijevog Prstena
Veštice iz Istvika
Veštice iz Istvika
Džon Apdajk
Višnjik
Višnjik
Čehov
Vojvođanska svadba
Vojvođanska svadba
Ana Terek
Zatvaranje sezone
Zatvaranje sezone
zx   Program za mlade
zx Program za mlade

Naši partneri